Kontaktuppgifter till Mälarbadens Golfklubb

Här finner du uppgifter hur du kommer i kontakt med styrelsen, kommittér, banpersonal och reception.

Varmt välkommen till Mälarbadens Golfklubb!

Carl Eric Stålberg

Verksamhetsansvarig/Ordförande
mail  carleric1@me.com

telefon  070 - 610 12 96

Tomas Öström

Klubbchef

mail    tomas.ostrom@telia.com

telefon  070-543 01 40

Magnus Flink

Ledamot och Marknad

mail  mflink71@gmail.com

telefon  070 - 421 67 57

Åsa Segerlind

Ledamot och Damkommittén

mail  asa.segerlind@fiksgroup.se

telefon  070 - 767 59 25

Peter Welin

Ledamot och Bankommittén

mail  p.velin@telia.com

telefon  070 - 603 38 18

Barbro Stålberg Noreson

Ledamot och Medlemskommitten

mail  barbro.noreson@hotmail.com

telefon  076-295 79 75

Christian Anderberg

Ledamot och kassör

mail  christian.anderberg@se.ey.com

telefon  076 - 140 83 92


Christofer Pryba

Ledamot

mail pryba88@hotmail.com

telefon  070 - 483 33 78



Anders "Julle" Juhlin

PRO/ Utbildningar/ Juniorer

mail  info@andersjuhlingolf.com

telefon  070 - 984 56 90

Nina Lindström

Reception

mail  reception@malarbadensgk.se

telefon  072 - 553 37 37


Thomas Forslöf

Herrkommittén
mail 
thomas@maklareforslof.se

telefon 072 - 373 66 51