Kontaktuppgifter till Mälarbadens Golfklubb

Här finner du uppgifter hur du kommer i kontakt med styrelsen, kommittér, banpersonal och reception.

Varmt välkommen till Mälarbadens Golfklubb!

Mia Forslöf

 Verksamhetsansvarig/Ordförande
mail  mia@happymeetings.nu

 telefon  070-822 96 40

Peter Welin

Marknad

mail  p.velin@telia.com

telefon  070 - 603 38 18

Åsa Segerlind

Ledamot och Damkommittén

mail  asa.segerlind@fiksgroup.se

telefon  070 - 767 59 25

Andreas Komada

Ledamot och padel

mail  andreas@easydist.se

telefon  070 - 391 11 63

Christian Anderberg

Ledamot och kassör

mail  christian.anderberg@se.ey.com

telefon  076 - 140 83 92


Christofer Pryba

Ledamot

mail pryba88@hotmail.com

 telefon  070 - 483 33 78



Anders "Julle" Juhlin

PRO/ Utbildningar/ Juniorer

mail  info@andersjuhlingolf.com

telefon  070 - 984 56 90

Nina Lindström

Reception

mail  reception@malarbadensgk.se

telefon  072-553 37 37


Thomas Forslöf

Herrkommittén
mail 
thomas@maklareforslof.se

  telefon 072-373 66 51